Новини

07.08.2015 15:11
Підсумки «Інтертелеком» за II квартал: 3G інтернет
Абоненти тарифних планів 3G інтернету викачали більше 8 000 000 фільмів за три місяці.

Абоненти національного 3G оператора «Інтертелеком» продовжують активно використовувати 3G інтернет. За підсумками другого кварталу споживання трафіку досягло 12 тисяч терабайт: представлене у вигляді відео або музики це значення дорівнює 8 мільйонам фільмів або 24 мільйонам аудіофайлів у форматі mp3.

Стабільне зростання популярності послуг 3G від оператора «Інтертелеком» спостерігається і в цьому році. Середнє споживання трафіку за II квартал 2015 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросло на 5%.

З липня поточного року абоненти «Інтертелеком» отримали можливість використовувати ще більше високошвидкісного 3G інтернету на найкращій території покриття в Україні. Новий тарифний план «Супер 3G безліміт» пропонує абсолютний безліміт без обмежень по швидкості чи обсягу трафіку всього за 299 гривень на місяць. «Супер 3G безліміт» забезпечує абонентам максимум можливостей як у домашньому інтернет-доступі, так і в активному користуванні 3G під час подорожей. А з підключенням на мобільний Wi-Fi роутер тариф є кращим варіантом для використання 3G інтернету на всіх пристроях.

Абоненти оператора з кожним місяцем збільшують показники по використанню трафіку. Безлімітні тарифи дозволяють не контролювати кожне завантаження, а качати все, що захочеться, без обмежень і додаткових витрат. «Інтертелеком» пропонує користувачам не обмежувати себе у високошвидкісному мобільному інтернеті та використовувати повноцінний 3G для всіх пристроїв вже сьогодні.

 

 

Новини і прес-релізи