Новини

31.07.2015 12:16
«Інтертелеком» покращив роботу call-центрів
Незалежне тестування відзначило високий рівень роботи контакт-центру компанії.

callCenter_1.jpgУ травні - червні 2015 Українська Асоціація Директ Маркетингу провела незалежне тестування call-центрів провідних телеком-компаній та інтернет-провайдерів України. Якість обслуговування абонентів в контакт-центрі «Інтертелеком» було відзначено як одне з найвищих за результатами цього дослідження. 

В категорії «Базові навички», яка включає впевнене і аргументоване відпрацювання заперечень, уточнення імені клієнта, який подзвонив і використання його в ході розмови, «Інтертелеком» отримав максимальний результат - 18 балів, що на 39,5% вище середнього бала по галузі.

Оператор також заробив максимальну оцінку, 6 балів з 6, в категоріях «Знання предметної області» (надання точних і зрозумілих даних абонентам), і «Процедурна частина» (можливість переключити клієнта, який телефонує на профільного спеціаліста і грамотна постановка дзвінка на утримання).

Обробляючи в місяць більше 100 тисяч дзвінків, фахівці контакт-центру з кожним днем ​​підвищують свої навички для найбільш ефективного вирішення всіх ваших питань - і це підтверджується результатами чергового незалежного тестування УАДМ. У контакт-центрі «Інтертелеком» ви можете отримати консультацію по будь-яким фінансовим, юридичним чи технічним питаням, а також підключити обраний тарифний план або додаткові послуги, зареєструватися в системі самообслуговування, віддалено налаштувати обладнання або дізнатися про діючі акційні пропозиції.

 

Новини і прес-релізи