Новини

29.07.2015 19:03
Ловіть Wi-Fi в громадському транспорті свого міста!
Уже в 14 містах України пасажири використовують безкоштовний Wi-Fi від «Інтертелеком».

wifi-1.jpgВ рамках національної програми інтернетизації країни «Інтертелеком» продовжує забезпечувати Wi-Fi доступом громадський транспорт. Проект стартував восени 2014 року, і до середини 2015 року можливість користуватися безкоштовним Wi-Fi доступом отримали пасажири вже більше 500 транспортних засобів: міжміських і міських автобусів, тролейбусів, трамваїв і таксі.

З національним проектом «Безкоштовний Wi-Fi в громадському транспорті» пасажири можуть поєднувати поїздки з улюбленими заняттями в мережі: від прослуховування музики онлайн і спілкування в соціальних мережах до роботи з інтернет-додатками і хмарними сервісами прямо в дорозі. Інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с доступний в будь-якій точці міста і на шляху прямування міжміських маршрутів.

Знайти безпроводову мережу можна в транспортних засобах із позначкою «Free Wi-Fi».

На сьогоднішній день безкоштовним Wi-Fi від «Інтертелеком» забезпечені транспортні засоби в 14 містах України: Вінниці, Хмельницькому, Києві, Дніпропетровську, Рівному, Тернополі, Миколаєві, Житомирі, Полтаві, Чернігові, Сумах, Херсоні, Черкасах та Одесі.

До кінця року оператор планує вдвічі збільшити кількість транспортних засобів з Wi-Fi доступом. 

 

Новини і прес-релізи