Новини

27.07.2015 14:05
Перший вертикальний забіг RUNUP! CUP пройшов за підтримки «Інтертелеком»
Кияни та гості столиці взяли участь у першому масштабному забігу вгору по гірськолижній трасі

25 липня відбувся перший в Україні вертикальний забіг серії RUNUP! CUP. Яскрава спортивна подія об'єднала більше сотні бігунів - як любителів, так і професіоналів. Учасники змагалися в бігу в гору на дистанціях від 250 до 500 метрів під кутом до 45 градусів.

Біг вгору знайшов нову популярність у вигляді забігів по сходах найвищих хмарочосів світу. Але бігати на свіжому повітрі набагато приємніше і корисніше, вирішили організатори RUNUP! CUP - і анонсували цілий ряд вертикальних забігів по всій Україні. У планах - вертикальні забіги в Одесі, Львові, Москві та Бакуріані (Грузія). Забіги в Києві вже розписані до листопада, і перший етап аматорських змагань з бігу вгору пройшов на гірськолижній трасі спортивного комплексу «Протасів Яр».

Це перша подібна подія в столиці, яка вже встигла привернути безліч клубів легкої атлетики і спортсменів-аматорів з Києва та інших міст.

«Інтертелеком» виступив партнером 3G інтернету RUNUP! CUP. Оператор забезпечив Wi-Fi доступ на Протасовому Яру і взяв участь у формуванні призового фонду змагання. Всі учасники та гості події могли відпочити в лаунж-зоні і сфотографуватися з дівчатами з 3G команди оператора, які були присутні на локації.

Підведення підсумків та урочисте нагородження призерів вертикального забігу RUNUP! CUP пройшло о 12:00. Переможці чоловічих і жіночих індивідуальних забігів отримали в подарунок від оператора мобільні Wi-Fi роутери.

«Інтертелеком» системно підтримує спортивні заходи по всій країні, підтримуючи ініціативи розвитку спорту і пропаганди здорового способу життя серед українців.

Приєднуйся до нас!

 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 27.07.2015 14:05

    Перший вертикальний забіг RUNUP! CUP пройшов за підтримки «Інтертелеком»

Подальші новини:

Новини і прес-релізи