Новини

24.07.2015 17:04
Безлімітний інтернет усього за 40 грн.
«Супер 3G планшет» — ідеальний тариф для вашого планшета «Інтертелеком» представляє найдоступніший безлімітний тариф для користувачів планшетів. Нова тарифна пропозиція «Супер 3G планшет» пропонує 3 ГБ високошвидкісного мобільного 3G інтернету всього за 40 грн. на місяць.

«Супер 3G планшет» — ідеальний тариф для вашого планшета
«Інтертелеком» представляє найдоступніший безлімітний тариф для користувачів планшетів. Нова тарифна пропозиція «Супер 3G планшет» пропонує 3 ГБ високошвидкісного мобільного 3G інтернету всього за 40 грн. на місяць.
Дослідження інтернет-абонентів «Інтертелеком» показують, що при активному використанні 3G інтернету з переглядом відео, завантаженням контенту, роботою в онлайн-додатках і відвідуванням веб-сторінок середнє споживання трафіку користувачами планшетів становить 2,7 ГБ на місяць. Підключаючи тарифний план «Супер 3G планшет», ви отримуєте доступ до необхідного обсягу високошвидкісного трафіку за найкращу вартість. А при використанні високошвидкісного пакетного 3G трафіку до кінця місяця доступ до безлімітного 3G інтернету на швидкості до 128 Кбіт/с надається безкоштовно в рамках тарифу.
Тариф доступний новим та існуючим абонентам у Центрах обслуговування «Інтертелеком», системі самообслуговування, а також у дилерських точках продажів. Вартість підключення становить 49 грн.
Підключайте «Супер 3G планшет» на свій пристрій або на мобільний Wi-Fi роутер від «Інтертелеком» для використання на декількох гаджетах відразу та користуйтеся 3G інтернетом на швидкості до 14,7 Мбіт/с вже сьогодні на всій території України!
Новини і прес-релізи