Новини

22.07.2015 14:04
Не пропустіть Wi-Fi в розпал сезону!
У причорноморському регіоні з початком літа в 2,3 рази піднялася активність використання зон Hot Spot.

wi-fi-free_1.jpgЗалишайтеся на зв'язку навіть під час відпочинку на морі з оператором «Інтертелеком», як вже робить більшість користувачів у причорноморському регіоні України. З початком курортного сезону в червні послуга Hot Spot в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях стала використовуватися більш ніж в два рази активніше.

Робіть cелфі, постіть фото в Інстаграм, відправляйте твіти про свій відпочинок і діліться з друзями цікавими записами - Wi-Fi зони на швидкості до 5 Мбіт/с дозволяють кожному абоненту вільно спілкуватися в мережі. Залишаючись онлайн, ви одночасно економите на використанні 3G інтернету в рамках власного тарифу. За даними оператора, абоненти в громадських зонах Hot Spot в південних областях в середньому використовують 476 ГБ трафіку в день.

Тестуйте інтернет-доступ в зонах Hot Spot з 10-хвилинним безкоштовним доступом, і вибирайте комфортний для вас профіль споживання Wi-Fi з чотирма варіантами оплати послуги Hot Spot: на годину, добу, тиждень або місяць. Оплатити інтернет-доступ в Wi-Fi зонах Інтертелеком ви можете декількома способами: банківською картою через сервіс Portmone.com, скретч-картою поповнення рахунку «Інтертелеком», через термінали самообслуговування і по SMS.

На сьогоднішній день в громадських місцях і курортних зонах по всій Україні працює більше 700 зон Hot Spot.

 

Новини і прес-релізи