Новини

02.04.2008 13:03
Інтертелеком перейшов на EVDO Rev. А
З 1.04.08. ТОВ «Інтертелеком» перевів в режим EVDO Rev. А мережі в Київській області та в містах: Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Рівно, Житомир, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Суми.

Оцінити можливості нової технології можуть абоненти, що володіють модемами і телефонами з підтримкою режиму Rev. А (Novаtel U 720, HTC 6800, HTC 6900 і ін.).

Власники цих моделей можуть отримати значне збільшення швидкості передачі даних: у режимі download до 2700 кб/с, в режимі upload до 700 кб/с. Абоненти, що володіють устаткуванням EVDO Rev. 0 і 3G-1x можуть користуватися послугами передачі даних в колишньому режимі. Нові підключення за бажанням абонентів произоводятся на устаткування 3G-1x, EVDO Rev. 0, EVDO Rev. А. Тарифи залишаться незмінними для всіх режимів передачі даних.

До 10 квітня режим EVDO Rev. А буде включений в містах: Чернігів, Хмельницький і Луцьк. Потім в цей режим буде переведена велика частина базових станцій, розташованих на території вищеназваних областей.

Новини і прес-релізи