Новини

10.07.2015 10:05
Абоненти «Інтертелеком» провели в зонах Hot Spot більше 17 000 безкоштовних годин
Оператор підвів підсумки травневої акції по громадським точкам доступу Wi-Fi.

У травні 2015 року, напередодні курортного сезону, «Інтертелеком» провів унікальну акцію, надавши своїм абонентам 3G інтернету безкоштовний доступ до зон Hot Spot більш ніж у 700 громадських місцях по всій Україні.

Унікальна пропозиція користувалась великим успіхом серед абонентів. 39% абонентів активували безкоштовну послугу «Wi-Fi Hot Spot 24 години», при цьому загальна кількість відвідувачів громадських Wi-Fi зон в останній весняний місяць перевищила 35 тисяч.

Сумарний трафік користувачів в мережі Hot Spot за цей період склав 4 ТБ. За час дії акції абоненти провели в зонах Hot Spot понад 17 тисяч годин, що відповідає майже двом рокам!

Сервіс дозволяє кожному легко вийти в мережу для комфортного, швидкого інтернет-серфінгу або спілкування на швидкості до 5 Мбіт/с. Вільний доступ до громадських Wi-Fi зон в додаток до власного тарифу дозволив абонентам оцінити високошвидкісний доступ в мережу, а також заощадити на використанні 3G трафіку, залишаючись онлайн в будь-який момент.

Ознайомитись з картою громадських Wi-Fi зон «Інтертелеком» у вашому місті можна тут. Приєднуйтесь до користувачів зручного і вигідного сервісу вже сьогодні!

 

Новини і прес-релізи