Новини

06.07.2015 14:53
Користувачі домашнього Wi-Fi ставлять нові рекорди
Завантаженого з початку року обсягу даних вистачить на спецефекти до сіквелу «Аватара»

domashniy-1.jpgБільш 1,250 петабайт - саме стільки трафіку спожили абоненти, які користуються тарифними планами лінійки «Домашній інтернет», з початку 2015 року.

Для порівняння - на створення спецефектів до фільму «Аватар» Джеймса Кемерона знадобилося трохи більше петабайта даних. Обсяг 1,250 ПБ еквівалентний 850 тисячам фільмів в HD-якості або 250 мільйонам треків у форматі mp3.

Популярність послуги «Домашній Wi-Fi» зростає. Оператор продовжує розширювати територію покриття Wi-Fi, щоб максимальна кількість українців могли користуватися зручним безпроводовим доступом в інтернет. Протягом весни «Інтертелеком» встановив 41 базову станцію широкосмугового доступу і збільшив зону покриття на 4%. Тепер домашній інтернет Wi-Fi доступний ще в 250 населених пунктах України. Національне покриття створюється більш ніж 7 тисячами секторів БТС Wi-Fi.

Домашній Wi-Fi від «Інтертелеком» - це найзручніший спосіб доступу в мережу там, де відсутнє або технічно неможливе дротове підключення. Завдяки високій швидкості передачі даних до 5 Мбіт/с і безлімітним тарифами від 39 грн./місяць абоненти використовують максимум можливостей свого домашнього інтернету.

Підключайте домашній Wi-Fi інтернет протягом липня абсолютно безкоштовно і отримуйте перші три місяці користування безкоштовно! Ставте власні рекорди з використання трафіку на найвигідніших умовах разом з «Інтертелеком».

 

Новини і прес-релізи