Новини

25.06.2015 12:49
Курортний сезон в режимі онлайн з зонами Hot Spot від «Інтертелеком»
Залишайтеся на зв'язку навіть на відпочинку. Напередодні курортного сезону «Інтертелеком» нагадує, що навіть на відпочинку влітку можна залишатися на зв'язку з рідними та друзями.

wi-fi-free_1.jpg

На всіх популярних пляжах Одеси та Одеської області обладнані зони Hot Spot, що дозволяють легко і швидко виходити в інтернет - тоді, коли вам це зручно. Тільки в межах міста протяжність Wi-Fi зон становить понад 7 км.

У будь-якій точці, де доступна мережа Hot Spot, ви можете безкоштовно викликати таксі через інтернет, забронювати готель або квитки на транспорт, переглянути міський сайт і кілька порталів новин, дізнатися розклад сеансів театрів і кіно, а також отримати доступ до ряду інших корисних сервісів. 

Протестувати якість Wi-Fi з'єднання безкоштовно можна протягом 10 хвилин. Для подальшого використання доступні наступні тарифні плани:

  • «Hot Spot 1 година» - 3 грн .;
  • «Hot Spot 24 години» - 9 грн .;
  • «Hot Spot 7 днів» - 60 грн .;
  • «Hot Spot 30 днів» - 90 грн.
 

Вибирайте зручний спосіб оплати - sms-повідомлення, банківська карта, термінал, скретч-карта «Інтертелеком» - і занурюйтесь з головою в літній відпочинок разом з улюбленим контентом.

Використовуючи Wi-Fi від «Інтертелеком», ви отримуєте стабільну високу швидкість передачі даних до 5 Мбіт/с і повний безліміт за обсягом трафіку. Діліться з друзями і близькими яскравими враженнями, продовжуйте спілкування в звичному режимі навіть далеко від дому, різноманітьте відпочинок останніми новинками музики і кіно - з Hot Spot Wi-Fi від «Інтертелеком» це як ніколи просто.

Зони Hot Spot від «Інтертелеком» також доступні в багатьох громадських місцях: вокзалах, аеропортах, парках, скверах, а також у деяких ресторанах і кафе. На сьогоднішній день в Україні працює понад 700 точок доступу Wi-Fi. Залишайтеся на зв'язку в будь-якому куточку країни!

 

 

Новини і прес-релізи