Новини

24.06.2015 10:43
Відкрився новий Центр обслуговування абонентів «Інтертелеком» в Києві
Святкові знижки, вікторини та подорожі у віртуальну реальність.

23 червня відкрився новий Центр обслуговування абонентів у Києві на Оболонському проспекті, 22в.

Після офіційної частини Центр обслуговування абонентів відкрився для відвідувачів. Перших 250 гостей чекав особливий сюрприз: мобільні Wi-Fi роутери за спеціальною ціною від 399 грн.

Відвідувачів нового Центру обслуговування чекали конкурси та вікторини, присвячені компанії «Інтертелеком» і інноваційним технологіям в телеком-індустрії. За правильні відповіді оператор дарував мобільні Wi-Fi роутери і брендовані сумки, а в якості втішних призів всі учасники отримали силіконові браслети. Питання про те, яку кількість хвилин використали абоненти «Інтертелеком» за 2014 рік, виявився для аудиторії найскладнішим. Правильна відповідь виявилась дійсно для багатьох несподіваною: 1 300 000 000 (1 мільярд 300 мільйонів) хвилин, що в перерахунку на роки становить понад 2100 років.

Ще один роутер дістався переможцю конкурсу у віртуальній реальності, який провели за допомогою шолома Oculus Rift. Революційний пристрій цілий день був доступний відвідувачам ЦОА як частина розважальної програми і користувалась величезною популярністю. Інноваційні технології лежать в основі діяльності оператора, та «Інтертелеком» робить їх більш доступними з кожним днем.

Увечері серед нових абонентів компанії «Інтертелеком» пройшов розіграш головних призів. Три смартфона Huawei Р6 і один планшет iPad Air2 знайшли своїх власників серед мешканців столиці.

Розважальна програма в супроводі діджейськой музики і з інтерактивними конкурсами тривала до 20:00.

Центр обслуговування абонентів на Оболонському проспекті, 22в буде працювати для вас щодня без перерв і вихідних з 8:30 до 20:30.

 

Новини і прес-релізи