Новини

22.06.2015 12:22
«Інтертелеком» оголошує «літо 3G безліміту»
Замовляйте коробкове рішення від «Інтертелеком» і отримуйте 100 днів 3G безліміту в подарунок.

img-1.jpgЛіто 3G безліміту - це можливість протягом 100 днів користуватися високошвидкісним 3G інтернетом на найширшій території покриття в Україні при покупці коробкового рішення від «Інтертелеком» до 31 серпня.

Вибирайте мобільний 3G роутер, модем або стартовий пакет і замовляйте простий і легкий спосіб отримати інтернет-доступ з доставкою додому або в офіс! Використовувати нове обладнання можна відразу після покупки - ніякого додаткового налаштування не потрібно. Будьте в режимі «онлайн» в будь-який момент. Найширша територія покриття 3G в Україні і висока швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с забезпечують повну мобільну свободу з безлімітним високошвидкісним 3G інтернетом.

Після придбання будь-якого з коробкових рішень «Інтертелеком» активація пропозиції «100 днів 3G безліміту» відбувається автоматично після внесення регулярної абонплати згідно обраним тарифом.

Встигніть отримати один з мобільних 3G роутерів за спеціальною ціною від 899 грн.! Коробкові рішення «Інтертелеком» доступні до замовлення на сайті компанії, в дилерських точках продажів, інтернет-магазинах, а також в національних мережах магазинів «Алло», «Цитрус», «Ельдорадо», «Фокстрот», «Comfy», «MOYO» по всій Україні.

Проведіть літо з 3G інтернетом від «Інтертелеком». Поки інші чекають 3G, ви вже користуєтеся!

 

Новини і прес-релізи