Новини

18.06.2015 14:47
Не пропустіть відкриття Центру обслуговування абонентів у м. Київ
Знижки, розважальні конкурси та море призів!

kiev-obolon.PNG

23 червня відчинить свої двері новий Центр обслуговування абонентів у Києві за адресою Оболонський пр-т, 22в.

З 11:00 до 20:00 на вас чекає яскрава розважальна програма, супер-знижки на мобільні Wi-Fi роутери та захоплюючі вікторини з цінними призами! Виграйте один з трьох смартфонів Huawei Р6 або iPad Air2 з безлімітним 3G-інтертетом на 100 днів! Заохочувальні призи отримають всі учасники конкурсів.

Також кожен відвідувач зможе зануритися у світ захоплюючих інтерактивних ігор в шоломі віртуальної реальності Oculus Rift. Ми пропонуємо протестувати роботу революційного пристрою на власному досвіді.

У новому Центрі обслуговування абонентів «Інтертелеком» продовжує втілювати концепцію зручного, простого і універсального сервісу. Приміщення організовано з урахуванням максимальної кількості функціональних зон: зал обслуговування абонентів, сервісна зона, стенд тестування 3G обладнання, лаунж-зона з безкоштовним Wi-Fi, магазин і каси прийому платежів.

Новий центр «Інтертелеком» на Оболоні дозволяє одночасно обслуговувати до десяти клієнтів, що дозволить вам швидко і ефективно отримувати сервісні послуги оператора.

«Інтертелеком» чекає вас 23 червня по адресою Оболонський пр-т, 22в (поруч зі станцією метро «Мінська») з 11:00 до 20:00! 

 

 

Новини і прес-релізи