Новини

17.06.2015 14:48
Виграйте один зі 100 мобільних Wi-Fi роутерів!
Діліться новиною про нову рекламну кампанію «Інтертелеком» у соціальних мережах та беріть участь у розіграші.

5321_NEW_big_BOK.png

Не чекай 3G - користуйся вже зараз, ставши власником одного зі 100 мобільних Wi-Fi роутерів!

В рамках підтримки своєї нової рекламної кампанії «Інтертелеком» розігрує безпрецедентну кількість пристроїв - 100 роутерів - серед користувачів ВКонтакте та Facebook.

Нова рекламна кампанія нагадує: не обов'язково чекати, поки рак свисне, щоб користуватися 3G інтернетом в Україні. Мережа високошвидкісного 3G від «Інтертелеком» вже давно працює на всій території країни. І зараз оператор пропонує оцінити всі переваги 3G інтернету з одним зі 100 мобільних Wi-Fi роутерів.

Отримати Wi-Fi роутер дуже просто. Для цього необхідно вступити в офіційне співтовариство «Інтертелеком» в будь-який з популярних соціальних мереж - ВКонтакте або Facebook, і зробити репост новини про запуск нової рекламної кампанії. Переможців визначить генератор випадкових чисел на сайті random.org, тому власником роутера може стати кожен учасник! Розіграш призів і оголошення щасливчиків відбудеться 24 червня.

3G Wi-Fi роутер - це мобільна точка доступу Wi-Fi у вашій кишені. З ним не доведеться більше витрачати час на пошуки хот-спотів. За допомогою роутера 3G інтернет від «Інтертелеком» можна використовувати на будь-якому пристрої з Wi-Fi-адаптером, забезпечуючи інтернетом до восьми пристроїв одночасно. З 3G Wi-Fi роутером вам відкривається повна свобода пересувань, адже покриття високошвидкісного 3G від «Інтертелеком» охоплює практично всю територію України - до 14 000 населених пунктів країни.

Вигравайте свій мобільний Wi-Fi роутер і користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом де і коли захочете! Беріть участь в акції на сторінках оператора в соціальних мережах.

 

Новини і прес-релізи