Новини

16.06.2015 17:25
Море яскравих емоцій з новим сервісом «SMS Флірт»
Розважайся, спілкуючись з випадковим співрозмовником і залишаючись інкогніто.

«Інтертелеком» розширює спектр розважальних послуг. «SMS Флірт» - це новий сервіс знайомств, що дозволяє отримати незабутні емоції і приємно поспілкуватися з випадковим співрозмовником, зберігаючи при цьому своє справжнє ім'я і номер телефону в секреті. Відправте інформацію щодо статі, віку та ваш нік в простій формі (наприклад, М-23-Карл) і отримуйте список відповідних співрозмовників, який програма кожен день автоматично формує з числа передплатників послуги. Система веде пошук співрозмовників на підставі введених при реєстрації даних - статі і віку.

Також в будь-який час доступний пошук співрозмовника вручну - просто відправляйте команду «FLIRT» на короткий номер послуги.

Спілкування в рамках вартості денної передплати не обмежена за кількістю повідомлень або співрозмовників. Всі повідомлення передаються через сервер «Інтертелеком» - таким чином, компанія гарантує вашу повну конфіденційність.

Для підключення послуги «SMS Флірт» відправляйте команду «FLIRT» на номер 1520. Сервіс доступний для абонентів всіх тарифних планів. Вартість передплати становить 0,5 грн. в день.

 

Новини і прес-релізи