Новини

15.06.2015 15:40
1000 хвилин в подарунок для спілкування з абонентами інших мереж
Економте до 450 грн. на дзвінках при підключенні до тарифних планів «Смартфон 30», «Смартфон 50» і «Потрійний безліміт».

Не підраховуйте, у скільки обійдеться дзвінок, набираючи номер іншого оператора. Економте до 450 грн. за три місяці спілкування! Підключайте спеціальну пропозицію від «Інтертелеком» та дзвоніть абонентам мобільних операторів на найвигідніших умовах.

Отримуйте 100 пакетних хвилин на місяць при підключенні до тарифного плану «Смартфон 30», 200 хвилин щомісяця в рамках тарифу «Смартфон 50», або ж максимальні 335 пакетних хвилин кожен місяць з тарифним планом «Потрійний безліміт».

Активувати послугу можна до трьох разів, отримуючи в загальній складності до 1000 хвилин в подарунок для дзвінків абонентам інших операторів.

Зробіть свій прямий міський номер абонента «Інтертелеком» ще більше вигідним. Відтепер вам доступний максимум можливостей: доступне спілкування з абонентами мобільних операторів, безкоштовне спілкування всередині мережі, пакетні хвилини на стаціонарні і мобільні номери, а також швидкісний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с на найширшій території покриття в Україні!

Активувати акційну пропозицію і отримати 1000 хвилин в подарунок при підключенні до мережі «Інтертелеком» можна до 31 серпня. Подальше продовження дії акції доступно у системі самообслуговування, Центрах обслуговування абонентів, магазинах дилерської мережі, а також по sms.

 

Новини і прес-релізи