Новини

12.06.2015 14:36
«Тест-драйв 3G» від «Інтертелеком» та мережі магазинів MOYO
Спочатку тестуйте - потім купуйте.

5321-moyo-2.PNGНаціональний 3G оператор «Інтертелеком» спільно з мережею магазинів техніки MOYO проводить акцію «Тест-драйв 3G».

У будь-якому магазині MOYO можна отримати мобільний Wi-Fi роутер і оцінити його роботу в тому місці, де ви плануєте надалі використовувати пристрій. Тестуйте 3G на найширшій території покриття в Україні - більше 14 000 населених пунктів.

Якщо з якихось причин ви захотіли повернути мобільний Wi-Fi роутер в магазин, зробити це в рамках дії акції можна абсолютно вільно - якщо, звичайно, захочете. Для цього не потрібно підписувати ніяких договорів або оплачувати період використання пристрою. Вам повернуть заставу, яку ви залишили за вартість обладнання.

Для тест-драйву 3G пропонується мобільний 3G Wi-Fi роутер Huawei 5321. З його допомогою можна вийти в інтернет з будь-якого пристрою, який підтримує Wi-Fi - один роутер здатний забезпечити підключення для 8 пристроїв. Huawei 5321 легко поміщається в кишені, розрахований на 4,5 години активної автономної роботи, а в режимі очікування може працювати до 200 годин. Таким чином, за допомогою мобільного Wi-Fi роутера можна використовувати 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с як у місті, так і за його межами, і навіть в дорозі.

«Інтертелеком» і MOYO запрошують всіх бажаючих провести тест-драйв мобільного 3G інтернету! Адреси магазинів, де можна скористатися тест-драйвом, можна дізнатися на офіційному сайті MOYO.

 

Новини і прес-релізи