Новини

11.06.2015 14:32
«Інтертелеком» залишається лідером по обсягу трафіку, що завантажують абоненти
За I квартал абоненти завантажили понад 13 тисяч ТБ 3G трафіку.

«Інтертелеком» систематично покращує 3G мережу по всій країні і вдосконалює лінійку тарифних пропозицій. Абонентам стають доступні нові привабливі умови для використання 3G інтернету на стабільній високій швидкості.

В результаті у I кварталі 2015  року користувачі інтернет-тарифних планів спожили на 9% більше трафіку 3G, ніж за IV квартал 2014 року. В цілому за I квартал абоненти спожили понад 13 тисяч ТБ 3G трафіку.

В середньому ж споживання 3G трафіку на одного абонента в I кварталі 2015  року збільшилося на 9%. Лідерами залишаються користувачі безлімітних тарифних планів.

3G абоненти «Інтертелеком» можуть використовувати інтернет в будь-якому місці. Територія покриття 3G-мережі оператора охоплює понад 14 тисяч населених пунктів, усі основні автомагістралі та залізничні шляхи країни. Улюблений контент доступний на швидкості до 14,7 Мбіт/с, яка дозволяє швидко завантажувати «важкі» файли, обмінюватися фото та відео, спілкуватися з друзями і просто насолоджуватися комфортним інтернет-серфінгом.

З 3G інтернетом від «Інтертелеком» користувачам доступна справжня мобільна свобода. 

 

 

Новини і прес-релізи