Новини

10.06.2015 12:21
Нова рекламна кампанія «Інтертелеком»: «Не чекай 3G, користуйся зараз!»
Не чекайте, поки «рак свисне», або Вся правда про український 3G.

Національний 3G оператор «Інтертелеком» запустив рекламну кампанію «Не чекай 3G, користуйся зараз!». Ролик розповідає про довгі спроби навчити нещасне ракоподібне свистіти. Ця метафора ілюструє очікування користувачів прибуття 3G до своїх міст України.

У лютому 2015 року 3G-епопея, що тривала останні десять років, нарешті, завершилася: три найбільших GSM-оператора отримали ліцензії на частоти під зв'язок третього покоління. Але незважаючи на запуск 3G в деяких великих містах, споживачам все одно доводиться чекати. Що робити користувачам на всій решті території країни?

Тим часом «Інтертелеком» як був, так і залишається лідером на ринку послуг 3G інтернету в Україні. Оператор забезпечує зв'язок третього покоління з 2009 року та на сьогоднішній день має найширшу територією покриття 3G в країні — 14 тисяч населених пунктів, де проживає 82% населення України. Саме це й лежить в основі рекламного повідомлення: «Можна дочекатися, що і рак свисне, а можна вже зараз користуватися 3G від «Інтертелеком».

Рекламна кампанія була розроблена маркетингової командою оператора «Інтертелеком» спільно з креативним агентством HAVAS Worldwide Kiev.

«На фоні гучних і багатообіцяючих заяв про нові можливості 3G виникла ідея про те, що з «Інтертелеком» споживачам не доведеться чекати, поки свисне рак, щоб користуватися 3G, — розповідає креативний директор HAVAS Worldwide Kiev Олександр Кулаков. — Робота над роликом зайняла близько двох з половиною тижнів. Це досить стислий термін, але вся команда була на одній хвилі, так що рішення приймалися швидко. Найскладніше було знайти характер свисту раку та з перших секунд зацікавити глядача, але на наш погляд — це вдалося. Роликом залишилися задоволені, але будемо ще більш задоволені, коли він продемонструє вдалий бізнес-результат».

«Ми постарались продемонструвати безглуздість ситуації очікування 3G, коли технологія вже давно працює по всій території України. Саме це і лягло в основу нашої нової рекламної кампанії. Команда HAVAS Worldwide Kiev оцінила потенціал завдання та креативно підійшла до його втілення, — коментує директор департаменту маркетингу та продажів Владислав Шульга. — У відео не використовувалась комп'ютерна графіка, рак свистів практично самостійно :). До речі, жоден рак під час зйомок не постраждав, і всіх членистоногих акторів після завершення роботи випустили на свободу».

 

 

Новини і прес-релізи