Новини

09.06.2015 12:54
Абоненти тестують швидкість 3G: зроблено вже 200 тисяч замірювань
«Інтертелеком» тестує якість 3G мережі спільно з користувачами.

«Інтертелеком-Speedtest» - це сервіс, що надає можливість абонентові виконати замірювання швидкості передачі даних мережі 3G «Інтертелеком». Абоненти можуть доповнити свій щомісячний трафік 1500 бонусними МБ на Турбо-швидкості до 14,7 Мбіт/с, тестуючи швидкість щодня протягом місяця.

Від початку дії акції «Бонус за 3G тест», абонентам «Інтертелеком» вже було нараховано понад 9 ТБ бонусного трафіку у подарунок за тестування швидкості.

Унікальний сервіс «Інтертелеком-Speedtest» був створений за сприянням провідного спеціаліста з вимірювання швидкості інтернету - компанії Ookla. Аналіз і контроль даних, які «Інтертелеком» отримує в межах сервісу, здійснюється на постійній основі та дозволяє оперативно реагувати на можливі користувацькі проблеми зі швидкістю інтернету. Крім того, результати вимірювань використовуються для поліпшення покриття, якості та швидкості мобільного 3G інтернету в усіх куточках України.

Акція, в рамках якої можна отримати 50 МБ трафіку для користування мобільним інтернетом 3G, триватиме до 30 червня 2015 року.

Умови акції діють для всіх абонентів тарифних планів з 3G, які скористаються сервісом «Інтертелеком-Speedtest».

 

Новини і прес-релізи