Новини

03.06.2015 14:02
Від початку року Wi-Fi зонами «Інтертелеком» скористалося понад 115 тисяч користувачів
Безлімітний доступ в точках доступу Hot Spot набуває дедалі більшої популярності.

wi-fi-free_1.jpgГромадські Wi-Fi зони Hot Spot були запущені оператором у 2014 році. Висока швидкість передачі даних - до 5 Мбіт/с, можливість безлімітного інтернет-серфінгу у Wi-Fi зонах та широка доступність послуги забезпечили їй високу популярність, що постійно зростає.

За 1 квартал 2015 року послугою безлімітного Wi-Fi доступу до мережі інтернет скористалися вже понад 115 тисяч абонентів. Користувачі провели в зонах Hot Spot у цілому понад 1 900 000 годин, що є еквівалентним 218 рокам користування послугою.

Wi-Fi зони «Інтертелеком» розташовані на ж/д вокзалах та в аеропортах, на пляжах, у навчальних закладах, кафе, ресторанах. Абоненти можуть з легкістю вийти до інтернету в місцях доступу Hot Spot для пошуку інформації, перевірки електронної пошти, спілкування в соціальних мережах, швидкої публікації фото, а також користування іншими інтернет-сервісами.

У громадських Wi-Fi зонах Hot Spot від «Інтертелеком» на постійній основі діє безкоштовний доступ до служб виклику таксі, бронювання житла та квитків. Також можна безкоштовно почитати новини, подивитися карту міста й дізнатися розклад місцевих театрів та кіно.

Для особистого використання Hot Spot Wi-Fi послугу необхідно оплатити через термінал, банківською картою або скретч-карткою «Інтертелеком».

Ознайомитися з картою Hot Spot можна тут.

 

Новини і прес-релізи