Новини

28.05.2015 14:34
Припинення роботи оператора «Інтертелеком» в Криму

Цим повідомляємо про те, що український оператор телекомунікацій ТОВ «Інтертелеком» 18 травня 2015 року в 0 годин 0 хвилин відключив сегмент телекомунікаційної мережі, що забезпечував надання послуг зв'язку на території Криму, від центру управління та комунікацій, що знаходиться у м. Одеса.

Незважаючи на наші зусилля зберегти абонентів і виконати взяті перед ними зобов'язання з надання послуг, ми були змушені припинити свою діяльність з незалежних від нас обставин, що знаходяться поза сферою нашого контролю та впливу.

З урахуванням даної ситуації, яка призвела до неможливості здійснення діяльності в Криму для українського оператора телекомунікацій ТОВ «Інтертелеком» і здійснення економічно обґрунтованої діяльності на території Криму, оператор змушений припинити подальше здійснення своєї діяльності в Криму.

Персонал наших підрозділів у Криму виведений зі штату ТОВ «Інтертелеком». Ми вдячні всім нашим співробітникам за багаторічну плідну співпрацю та вважаємо, що набутий за роки роботи в нашій компанії досвід буде корисним і буде мати попит у нових реаліях.

 

Новини і прес-релізи