Новини

27.05.2015 15:03
30 ГБ на турбо-швидкості у подарунок
Підключайте тарифний план «3G Безліміт 199» сьогодні з подвійною вигодою.

«3G Безліміт 199» - оптимальний тарифний план для активного щоденного використання 3G інтернету. 30 ГБ на місяць на турбо-швидкості до 14,7 Мбіт/с забезпечують комфортний інтернет-серфінг і швидке завантаження будь-якого контенту.

Відтепер же «3G Безліміт 199» можна підключити на вдвічі вигідніших умовах: кожен новий абонент отримує 30 ГБ на турбо-швидкості у подарунок. Загальний трафік на турбо-швидкості в межах тарифу збільшується до 60 ГБ на місяць назавжди!

Розширюйте межі свого онлайн-простору. Щоденний трафік на швидкості до 14,7 Мбіт/с відтепер складає 2 ГБ, а це означає - вдвічі більше спілкування з рідними та друзями, удвічі більше комфортного інтернет-серфінгу за звичну абонентську плату. Турбо-швидкість до 14 Мбіт/с включено до тарифу безкоштовно на постійній основі. Після вичерпання пакетних мегабайт, як і раніше, користування триває на безлімітній основі на швидкості до 128 Кбіт/с.

З тарифом «3G Безліміт 199» ви можете забезпечити високошвидкісним 3G інтернетом не лише себе, але і всю родину, підключивши тарифну пропозицію у мобільному Wi-Fi роутері від «Інтертелеком». Для максимально простого старту придбайте обладнання в коробковому рішенні і включайте свій 3G інтернет без будь-яких додаткових налаштувань.

Підключити тарифний план також можна в Центрах обслуговування абонентів, дилерських точках продажу. Крім того, «3G Безліміт 199» наявний для активації в стартових пакетах «3G інтернет».

 

 

Новини і прес-релізи