Новини

21.05.2015 13:14
Користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом в 3 рази більше!
Обсяг трафіку на Турбо-швидкості в тарифному плані «Вільний день +» збільшився до 1500 МБ.

Абоненти безлімітного тарифного плану з щоденною тарифікацією «Вільний день+» отримують втричі більше пакетного трафіку на Турбо-швидкості до 14,7 Мбіт/с. За звичну абонентську плату в 7 грн. в день користувачі тепер отримують 1500 МБ трафіку на день для інтернет-доступу на найвищій швидкості 3G в Україні.

Безлімітний тарифний план «Вільний день+» - це відмінне рішення для всіх, хто віддає перевагу оплачувати послуги тільки за фактом користування. Виходьте в інтернет тоді, коли буде потрібно, там, де вам зручно: вдома, на роботі, в подорожі в будь-якому регіоні України - з найширшою територією покриття 3G можна залишатися онлайн де угодно. Швидкість передачі даних в тарифі досягає 14,7 Мбіт/с.

1500 МБ на Турбо-швидкості - це перегляд відео онлайн, швидке завантаження важких файлів, необмежене спілкування через соціальні мережі та відео-месенджери - повна свобода дій у першій українській мережі 3G. Всім новим користувачам послуга «Турбо-швидкість» доступна автоматично при підключенні.

Після використання пакетного трафіку абоненти продовжують користуватися безлімітним доступом в інтернет на швидкості до 128 Кбіт/с без внесення додаткових платежів.

Підключайте тарифний план «Вільний день+» в найближчому Центрі обслуговування абонентів «Інтертелеком» або салоні дилерської мережі.

 

Новини і прес-релізи