Новини

18.05.2015 12:37
Зниження цін на обладнання!
3G гаджети від 699 грн., розстрочка на обладнання - від 105 грн.

den_rogd-stol.jpgЗ 1 травня «Інтертелеком» знизив ціни на всю лінійку обладнання. Мобільні Wi-Fi роутери, двостандартні смартфони, 3G модеми та інші девайси стали набагато доступнішими.

Підключайтеся до мережі національного 3G оператора з новими пристроями, або оновлюйте гаджети, які ви вже використовуєте, на найвигідніших умовах.

Роздрібні ціни на 3G модеми від 699 грн, мобільні Wi-Fi роутери від 1299 грн., мобільні телефони і смартфони з підтримкою CDMA — від 649 грн, обладнання для організації точок доступу Wi-Fi для Домашнього інтернету — від 1599 грн.

Також змінилися умови розстрочки на обладнання. Зменшилися суми щомісячних платежів, а термін виплати, як і раніше, складає лише 6 місяців. Вносити платежі за розстрочкою, легко та зручно - це можна робити водночас зі сплатою послуг зв'язку.

Мобільна розстрочка від «Інтертелеком» — це чудова можливість придбати пристрої для використання 3G інтернету. Жодних відсотків і прихованих платежів, немає необхідності відправлятися в банк: розстрочка оформляється прямо в Центрі обслуговування абонентів протягом декількох хвилин.

Дізнатися детальніше умови розстрочки на Смартфони і Мобільні телефони

Дізнатися детальніше умови розстрочки на Мобільні Wi-Fi роутери і модеми

Підключайтеся до мережі національного 3G оператора «Інтертелеком» на найвигідніших умовах і насолоджуйтесь найшвидшим 3G інтернетом і якісними голосовими послугами вже сьогодні!

 

Новини і прес-релізи