Новини

22.04.2015 14:52
Абоненти домашнього Wi-Fi б'ють рекорди за обсягом завантаження даних
Використовуйте безмежні можливості безлімітного домашнього інтернету

У березні були виявлені рекордні показники використання можливостей домашнього Wi-Fi від «Інтертелеком». Найактивніший абонент березня скачав за місяць 826 ГБ трафіку. В рамках тарифу «Wi-Fi Домашній інтернет 3 Мбіт/с», з абонентською платою 139 грн. на місяць, один гігабайт даних коштував йому близько 17 копійок.

Не треба чекати, доки проводовий зв'язок дістанеться  вашого будинку. Безлімітний Wi-Fi на високій швидкості доступний в кожному регіоні. Використовуйте інтернет в необмеженому обсязі з безлімітними тарифними планами домашнього Wi-Fi.

Гарантована швидкість до 5 Мбіт/с дозволяє з комфортом скачувати навіть «найважчий» контент. Фільми та відеоролики, онлайн-ігри, спілкування та пошук інформації в мережі, є доступними на стабільній швидкості.

З домашньою Wi-Fi зоною немає потреби підключати кожен пристрій до окремого тарифного плану мобільного інтернету. Інтернет-серфінг відтепер доступний для всієї родини.

Почніть користуватися високошвидкісним бездротовим з'єднанням вже сьогодні, підключаючи домашній Wi-Fi від «Інтертелеком» в Центрах обслуговування абонентів у вашому регіоні. Оформити заявку на підключення також можна через сайт оператора.

Підключайте домашній Wi-Fi-доступ і встановлюйте власні рекорди!

 

 

Новини і прес-релізи