Новини

21.04.2015 15:03
Відтепер ваш рахунок поповнюватиметься автоматично!
Більше не турбуйтеся про стан вашого балансу з послугою «Автоплатіж».

autopay.PNG«Інтертелеком» за допомогою онлайн-сервісу «Portmone» пропонує скористатися новою послугою «Автоплатіж» для автоматичного поповнення рахунку. Баланс вашого особового рахунку завжди залишатиметься в «плюсі​​»!

Вказуйте свій абонентський номер, реквізити банківської картки, а також задавайте потрібну суму при реєстрації в системі «Portmone». Щойно залишок на балансі сягне позначеної вами мінімальної позначки, на ваш рахунок, або на будь-який інший зазначений рахунок абонента «Інтертелеком», надійдуть кошти з вашої банківської карти.

Регулюйте власноруч, коли і на яку суму поповнювати баланс, використовуючи гнучкі налаштування послуги «Автоплатіж». Підключити послугу, як і відключити її, ви можете в будь-який зручний момент.

Поповнюйте рахунок автоматично без нагадувань і комісії. Виявляйте турботу щодо своїх близьких: стежте за станом балансу всіх членів сім'ї з можливістю зручного автоматичного поповнення рахунку!

Почати користуватися послугою «Автоплатіж» нові та існуючі абоненти можуть, зареєструвавшись на сайті www.portmone.com.ua.

 

 

Новини і прес-релізи