Новини

20.04.2015 15:13
Тепер Wi-Fi-інтернет для вашого бізнесу став доступнішим
Підключайте безлімітний інтернет у вашому офісі з оновленою лінійкою тарифних планів.

Нова лінійка тарифів «Wi-Fi Бізнес» для корпоративних клієнтів «Інтертелеком» - можливість підключити інтернет за технологією Wi-Fi у вашому офісі на оптимальних умовах, коли підключення до провідного інтернету недоступно.

Вибирайте один з чотирьох нових тарифів на швидкості від 1 до 10 Мбіт/с і користуйтеся безлімітним Wi-Fi з абонплатою від 199 грн. в будь-якому регіоні України.

Організація комерційного інтернету за технологією Wi-Fi здійснюється за допомогою зовнішньої точки доступу Wi-Fi, яка має вигляд виносної антени. Підключенням, установкою, налаштуванням і тестуванням устаткування займаються фахівці компанії. Будьте впевнені у високій якості послуг з річною гарантією на всі пристрої.

З комплексом бізнес-послуг від «Інтертелеком» ви можете з легкістю створити багатофункціональну систему комунікацій у вашому офісі. На додаток до безпроводової мережі Wi-Fi можна підключити SIP-телефонію, забезпечивши вигідним і зручним голосовим зв'язком всіх співробітників вашого підприємства.

Працюйте з максимальним результатом, забезпечивши всім співробітникам доступ в інтернет за допомогою безпроводової технології Wi-Fi.

Підключитись до нових тарифів «Wi-Fi Бізнес 1 Мбіт/с», «Wi-Fi Бізнес 2 Мбіт/с», «Wi-Fi Бізнес 5 Мбіт/с» і «Wi-Fi Бізнес 10 Мбіт/с» можна у всіх регіонах України у відділі по роботі з корпоративними клієнтами.

 

 

 

 

Новини і прес-релізи