Новини

10.04.2015 10:31
Збільшити доступний обсяг мегабайт тепер зовсім просто!
Ще більше 3G трафіку з пакетами «3G на день» і «3G на місяць».

Пропозиції для інтернет-і голосових тарифних планів поповнилися новими додатковими послугами.

Не обмежуйте себе передплаченою кількістю мегабайт - насолоджуйтеся повною свободою інтернет-серфінгу з пакетами «3G на день» і «3G на місяць»! Вони дозволять вам активувати додатковий обсяг мегабайт на день або на місяць залежно від ваших потреб.

Користувачі смартфонів можуть скористатися наступною послугою:

«3G на день» - 100 МБ трафіку для максимального використання можливостей інтернету на цілий день. Вартість послуги - всього 1 грн. в день! Забудьте про оплату понадпакетних вартості - просто поповнюйте свій трафік бонусними мегабайтами за потребою.

Для користувачів планшетів і ноутбуків доступна наступна опція:

«3G на місяць» - 1000 МБ трафіку для максимального використання можливостей високошвидкісного 3G інтернету! Активація послуги становить 20 грн. Доповнюйте щомісячні витрати трафіку і користуйтеся 3G інтернетом на швидкості до 14,7 Мбіт / с на найширшій зоні покриття в Україні!

Абоненти можуть активувати послуги «3G на день» і «3G на місяць» при підключенні, у системі самообслуговування, в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажів. Замовлення додаткових пакетів також доступний по телефону 0945050750.

 

 

Новини і прес-релізи