Новини

01.04.2015 10:19
Домашній інтернет зробити безпечним просто!
Захистіть свою дитину від «дорослого» контенту, а комп'ютер - від вірусів!

Захистити свої персональні дані від злому, комп'ютер від небезпечного ПЗ, а юних користувачів від шкідливого контенту - стає легше з новими весняними акціями для всіх користувачів домашнього Wi-Fi. 

 

1.png

Подбайте про те, щоб ваша дитина завжди була у безпеці в мережі, активувавши акцію «Безпечні канікули». В рамках даної пропозиції абоненти тарифних планів «Домашній інтернет 512 Кбіт/с - 5 Мбіт/с» можуть підключити послугу «Батьківський контроль, гнучке управління» абсолютно безкоштовно. Цей сервіс надає широкі можливості по налаштуванню доступу до недозволених сайтів і блокуванню «дорослого» контенту.

Підключіть послугу «Батьківський контроль, гнучке управління» до 31 травня за 0 грн. і отримаєте перший місяць користування послугою в подарунок!

 

DrWeb_AV_on_site.png

Для безпеки вашого комп'ютера скористайтеся акцією «Антивірус в подарунок» на найвигідніших умовах. Активуйте дану пропозицію при підключенні до тарифних планів «Домашній інтернет 3 - 5 Мбіт/с» і отримаєте три місяці надійного захисту антивірусом «Dr. Web Класик» безкоштовно!

 

Підключити акції «Безпечні канікули» і «Антивірус в подарунок» можна до 31.05.2015 через систему самообслуговування, Центри обслуговування абонентів і дилерські точки продажів.

 

 

Новини і прес-релізи