Новини

26.03.2015 11:23
Тариф «Найкращий смартфон» - сплачуй лише за фактом використання!
Послуги мобільного зв'язку та 3G інтернет усього за 99 копійок на день.

nailuchshiy-smartfon.jpgОцініть всі переваги голосових послуг та швидкісного 3G інтернету (до 14,7 Мбіт/с) на мобільному номері від «Інтертелеком», без щомісячної абонплати та укладення контракту. Ви сплачуєте за послуги лише у день користування!
 
За 99 копійок на день, ви отримуєте 30 хвилин для дзвінків всередині мережі «Інтертелеком», а також 50 МБ мобільного 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с.
 
Даний тариф стане оптимальною пропозицією для всіх власників CDMA та двостандартних смартфонів, які активно користуються послугами мобільного інтернету та хочуть при цьому мінімізувати свої щомісячні витрати.
 
Вільне спілкування всередині мережі, проста тарифікація дзвінків на номери інших мобільних операторів і пакетні мегабайти 3G інтернету, зроблять використання вашого пристрою максимально ефективним і комфортним.
 
Відсутність в новому тарифі щомісячної абонентської плати надає можливість приймати та здійснювати дзвінки навіть з мінімальним балансом рахунку.
 
Підключись до тарифу «Найкращий смартфон» і отримай 30 грн. на бонусний рахунок у подарунок!


Тарифний план «Найкращий смартфон» доступний для підключення для нових та існуючих абонентів в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажу.

Новини і прес-релізи