Новини

24.03.2015 15:11
Зустрічайте оновлену тарифну лінійку для смартфонів
Дзвінки і 3G інтернет ще ніколи не були настільки доступними.

new-tariffs.jpgТепер всі тарифні плани включають пакетні хвилини для дзвінків на номери інших мобільних операторів і мегабайти для використання 3G інтернету. Телефонуйте на міські і мобільні номери, а також користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом на оптимальних умовах.

 

Вибирайте найбільш вигідний для вас тарифний план: від мінімального пакету послуг до використання всіх можливих переваг голосового та інтернет-спілкування на вашому смартфоні.

 

З кожним із нових тарифів з прямою міською нумерацією - «Смартфон 30», «Смартфон 50» і «Потрійний безліміт» - ви можете користуватися одним з трьох доступних пакетів МБ і хвилин на міські і мобільні номери. Не потрібно нічого доплачувати. Все вже включено в загальний обсяг пакетних послуг!
 

Підключайте один з трьох тарифних планів і отримуйте 51 грн. за активацію на ваш бонусний рахунок!

  • «Смартфон 30» - безлімітне спілкування в мережі «Інтертелеком», 600 хвилин для дзвінків на прямі міські номери, 20 хвилин для дзвінків абонентам мобільних операторів і 500 МБ мобільного 3G інтернету на місяць;

  • «Смартфон 50» - безліміт на дзвінки всередині мережі, 3000 хвилин для спілкування по прямим міським номерам, 100 хвилин для дзвінків на інші мережі і 1000 МБ мобільного 3G інтернету щомісяця;

 

  • «Потрійний безліміт» - тариф для необмеженого спілкування і максимального використання 3G інтернету на вашому смартфоні. Безліміт на дзвінки всередині мережі «Інтертелеком», на міські номери, а також необмежений інтернет-доступ дозволять завжди залишатися на зв'язку зі світом!


Для тих, хто віддає перевагу платити за послуги тільки за фактом використання, доступний для підключення тариф на мобільну нумерацію.

  • «Найкращий смартфон» - оптимальна пропозиція для власників CDMA і двостандартних смартфонів, які користуються інтернетом за потребою і хочуть спілкуватися за допомогою мобільного зв'язку по найвигіднішим умовам. 30 хвилин на дзвінки всередині мережі і 50 МБ інтернету всього за 0,99 грн. в день. Платите тільки, коли користуєтеся! Підключитися до даного тарифу можна всього за 45 грн., 30 грн з яких повертається на бонусний рахунок.


Тарифні плани «Смартфон 30 і 50», «Потрійний безліміт» та «Найкращий смартфон» доступні для підключення для нових та існуючих абонентів в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажів.

 

Новини і прес-релізи