Новини

16.03.2015 11:44
Національний 3G оператор «Інтертелеком» відзначає 14-й День народження
14 років розвитку, успіху і визнання!

IT_Logo2.jpgКомпанію «Інтертелеком» було створено 14 років тому, коли звичною вважалася швидкість інтернету 56 Кбіт/с, а черги на встановлення міського чи сільського телефону налічували десятки тисяч.

Протягом цих років, ми вирішили проблему місцевого телефонного зв'язку в масштабах усіх обласних центрів та багатьох районів України, а також стали провідним національним оператором швидкісної безпроводової передачі даних.

Сьогодні в нашій мережі місцевого безпроводового зв'язку обслуговується декілька сотень тисяч абонентів телефонного зв'язку, а близько мільйона користувачів послуг інтернету завантажують і передають понад 142 ТБ трафіку на добу, маючи в своєму розпорядження найсучасніші й різноманітні пристрої кращих виробників обладнання.

Протягом 14 років ми створили розвинену інфраструктуру, що налічує понад 2000 базових станцій,  гарантує абонентам компанії надійність та високу якість передачі даних по всій країні. Мобільний та місцевий безпроводовий зв'язок, швидкісний 3G інтернет від «Інтертелеком» доступні більш ніж у 14 000 населених пунктах, охоплюють 80% населення України.

Ми першими в Україні запровадили унікальну технологію передачі даних EV-DO REV.B +, що забезпечує рекордну для нашої країни швидкість мобільної передачі даних - до 14,7 Мбіт/с.

За ці роки ми побудували розвинену торговельну мережу, що включає понад 50 фірмових Центрів обслуговування абонентів і близько 3000 дилерських торговельних точок.
Нашу компанію неодноразово визнавали кращою в номінації «Оператор сотового зв'язку за технологією CDMA» в рамках конкурсу «Фаворит Успіху», підтверджуючи тим самим визнання користувачами всієї країни.

Упродовж років роботи, ми стали надійним партнером для багатьох клієнтів бізнес-сегменту, надаючи якісні послуги зв'язку, як представникам малого бізнесу, так і найбільшим підприємствам країни. Понад 20% найбільших компаній України, за рейтингом Forbes,  сьогодні є клієнтами «Інтертелеком».

14 років безперервної ефективної роботи зі впровадження унікальних для України технологій, щоденна робота з розширення території покриття та вдосконалення рівня сервісу, дозволяють нам сьогодні надавати якісні послуги зв'язку близько півтора мільйонам абонентів та входити у четвірку найбільших операторів зв'язку України.

Сьогодні ми хочемо подякувати кожному абонентові, який був з нами протягом цих 14 років.  Ми дуже цінуємо Ваш внесок у зростання та розвиток компанії «Інтертелеком». Ми й надалі будемо вдосконалювати наш сервіс, впроваджувати інноваційні технологічні рішення, розвивати якість обслуговування, аби жителі нашої країни могли використовувати найсучасніші та якісні послуги зв'язку!

Новини і прес-релізи