Новини

04.03.2015 13:02
«Інтертелеком» відзначає 14-річчя і дарує подарунки!
Місяць супервигідних пропозицій на честь дня народження оператора.

Беріть участь у виграшних акціях і економте на послугах зв'язку та 3G інтернету. Протягом цілого місяця ми повертаємо нашим абонентам до 50% від вартості гаджетів на рахунок, даруємо 3 місяці безкоштовного спілкування і пропонуємо активувати супервигідну пропозицію - 100 днів безлімітного 3G інтернету.


gift-money.jpg
 
 

Бонус за гаджет - повертаємо до 50% від вартості


Купуйте сертифіковані смартфони, мобільні Wi-Fi-роутери і 3G модеми, а ми повернемо 50% від вартості покупки на ваш бонусний рахунок! Використовуйте бонусні кошти на оплату будь-яких послуг зв'язку оператора.

Детальніше про акцію

 

gift-box.jpg
 
 

3 місяці без абонплати

 
Підключайте мобільний 3G інтернет або прямий міський номер і економте на послугах зв'язку протягом трьох місяців. Ми подаруємо вам бонусні кошти для погашення абонентської плати. Телефонуйте і використовуйте мобільний 3G інтернет безкоштовно цілих 3 місяці.

Детальніше про акцію

 

gift-100-day.jpg  

100 днів безлімітного 3G інтернету


100 днів безлімітного 3G інтернету на швидкості до 14.7 Мбіт / с всього за 1 грн. на день! Поринайте в світ улюбленого контенту, завантажуйте музику та фільми, спілкуйтеся з друзями в соціальних мережах без обмежень протягом всієї весни з додатковою послугою «100 днів 3G безліміту». Активуйте акцію і знайдіть онлайн-свободу!

Детальніше про акцію

 

Підключитися до акцій «3 місяці в подарунок» і «Бонус за гаджет» можна в Центрах обслуговування абонентів, а також у дилерів компанії. Активувати «100 днів 3G безліміту» можна у системі самообслуговування абонентів (АССА), за телефоном 0945050750, в Центрах обслуговування абонентів або у дилерів «Інтертелеком».

 

 

Новини і прес-релізи