Новини

26.02.2015 14:40
Найшвидший в Україні 3G інтернет для новинок Apple

 

iphone6.png

Стартовий пакет «3G Інтернет» - найкраща пропозиція для власників iPhone 6 (Plus) та iPad Air 2.

Новинки від Apple - завжди найбажаніші гаджети. Стильний дизайн, інноваційні технології та можливість використання найшвидшого в Україні 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с, зможуть потішити українських послідовників Apple.

Замовте стартовий пакет «3G Інтернет» від оператора «Інтертелеком» та розкрийте всі можливості пристроїв Apple.

Активуйте стартовий пакет (Nano R-UIM карту) на iPad Air 2 без додаткових налаштувань та контракту.

Досить просто вставити Nano R-UIM карту в свій пристрій та обрати відповідний тариф.

Для активації стартового пакету на iPhone 6 (Plus) ви можете скористатися послугами нашого сервісного центру.

Дивитися фільми і слухати музику онлайн, завантажувати фотоальбоми, спілкуватися в соціальних мережах, працювати з великими обсягами інформації на своєму улюбленому пристрої Apple - все це можливо з 3G інтернетом від «Інтертелеком».

При купівлі стартового пакету, приємним бонусом стануть подарункові 300 МБ безкоштовного трафіку, для початку роботи з 3G інтернетом від «Інтертелеком».

Власники iPhone 6 або iPhone 6 Plus зможуть поєднати переваги високошвидкісного інтернету з можливістю використання голосових послуг за вигідними тарифами.

При активації стартового пакету «3G Інтернет 094», доступна акція «Дзвінки + 3G Інтернет». До акції включені 50 хвилин на мобільних операторів України та 60 днів безлімітного інтернету на швидкості до 14.7 Мбіт/с.

Замовте стартовий пакет «3G Інтернет» лише за 49 грн., не виходячи з дому, на нашому сайті та на сторінках інтернет-магазинів «Розетка», «Портатив», «Стилус», «Репка», «Простошара», «Скайшоп», «Фоксмарт». Крім того, стартові пакети «3G Інтернет» представлені в торговельній мережі «Цитрус Дискаунт», «Brain»,  «Мoyо» и «istudio».

 

 


 

Новини і прес-релізи