Новини

22.12.2014 10:38
Оператор «Інтертелеком» дарує «мобільні» подарунки своїм абонентам.
Використовуйте більше SMS, дзвінків та 3G трафіку в новорічні свята!

Напередодні Нового року ми надаємо вам можливість вигідно придбати додаткові хвилини, SMS та 3G мегабайти оптом, з акцією «Святкові подарунки від Інтертелеком».

Замовляйте пакети додаткових послуг до 12.01.2015 року та насолоджуйтеся спілкуванням без обмежень з друзями, близькими та колегами! Вартість активації послуг - лише  від 10 грн.

Телефонуйте та відправляйте повідомлення більше та вигідніше! Замовте додатковий пакет в 30 SMS, а також акційні 100 хвилин для дзвінків на всі мережі мобільних операторів України.

Подаруйте 3G інтернет своєму смартфону, планшету або ноутбуку, додавши до стандартного пакету ще 30 або 100 днів безлімітного трафіку.

Вітайте близьких з Новим роком та Різдвом, обмінюйтеся святковими фото та відеофайлами в режимі онлайн. Користуйтеся безлімітним 3G інтернетом на найвищій швидкості в Україні - до 14,7 Мбіт /с.

Активувати «Святкові подарунки від Інтертелеком» можна у системі самообслуговування абонентів, за телефоном 0945050750, в Центрах обслуговування абонентів або у дилерів оператора.

Деталі святкової акції

 

 

 

Новини і прес-релізи