Новини

19.12.2014 09:22
Двостандартний смартфон Huawei Ascend P6-С00 в розстрочку без переплат
Звичний GSM-номер та 3G інтернет від «Інтертелеком» в одному пристрої.

huawei-ascend-P6-black.jpgДаруйте своїм близьким найкраще! Встигніть придбати до новорічних свят найпопулярніший гаджет мережі «Інтертелеком» - двостандартний смартфон Huawei Ascend P6-С00!

Аби зробити вашу покупку максимально доступною, ми подовжуємо акцію, надаючи можливість придбати девайс у розстрочку протягом півроку. Щомісячний платіж становить від 250 грн. на місяць.

Почніть користуватися ультратонким та стильним гаджетом вже сьогодні та отримайте у подарунок 100 днів безлімітного інтернету!

Huawei Ascend P6-С00 комбінує в собі два стандарти зв'язку - GSM та CDMA, об'єднуючи всі переваги сотового зв'язку в Україні! Це унікальна можливість зберегти свій звичний GSM-номер, отримати прямий міський номер та швидкісний доступ до улюбленого контенту.

Вам більше не доведеться шукати громадські зони Wi-Fi, аби вийти в інтернет!

Huawei Ascend P6-С00 зробить комфортним інтернет-серфінг, обмін мультимедійним контентом, відеодзвінки в режимі реального часу - все це на швидкості до 3,1 Мбіт/с.
Обирайте оптимальний тарифний план та користуйтеся всіма перевагами свого смартфона завдяки 3G інтернету від «Інтертелеком»!

Придбати двостандартні смартфон Huawei Ascend P6-С00 у розстрочку за спеціальними акційними умовами можна в Центрах обслуговування абонентів.

Ознайомитися з деталями акції

 

 

Новини і прес-релізи