Новини

12.12.2014 16:39
Мобільний Wi-Fi роутер у розстрочку та безлімітний інтернет за 2 гривні в день
Підключити найшвидший в Україні 3G інтернет стало ще простіше!

huawei-e5321-forBD.jpgКупуйте мобільний роутер у розстрочку і станьте власником особистої точки доступу Wi-Fi на найширшій території покриття 3G в Україні!

Мобільний Wi-Fi роутер - чудове рішення для власників декількох пристроїв. Він дозволяє отримати інтернет-доступ на смартфоні, планшеті або всіх пристроях водночас!

Сплатіть перший внесок (149 грн.- Huawei EC 5220 або 199 грн. - Huawei EC 5321) і починайте користуватися найдоступнішим безлімітним тарифом у лінійці оператора - «Безлімітний день».

Безкоштовне підключення та відсутність абонплати у перший місяць роблять «Безлімітний день» ідеальним тарифним планом для старту користування 3G інтернетом!

Сплачуйте за інтернет, тільки якщо користуєтеся! Лише за 2 грн. на день ви отримуєте 200 МБ трафіку та можливість користуватися послугою «Турбо швидкість» завжди безкоштовно.

Тарифний план «Безлімітний день» доступний для підключення за умови придбання наступного обладнання:

- мобільні Wi-Fi роутери Rev. A, Rev. B;
- двостандартні смартфони;
- планшети з 3G модулем;
- маршрутизатори Wi-Fi при спільній покупці з сумісним модемом.

Придбати обладнання та підключити «Безлімітний день» можна в Центрах обслуговування абонентів, дилерських точках продажу, а також, заповнивши форму замовлення на нашому сайті на прибдання коробкових рішень: «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321», «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5220».

 

 

Новини і прес-релізи