Новини

27.11.2014 15:44
Послуга «Рекламний номер» - ваш особистий автосекретар
Використовуйте сервіс протягом першого місяця безкоштовно!

Послуга «Рекламний номер» дозволяє максимально швидко та ефективно обробити великий потік вхідних викликів та повідомлень від клієнтів. Даний сервіс є ефективним рішенням для представників малого та середнього бізнесу.

Активуйте сервіс «Рекламний номер» за спеціальною акційною вартістю - 1 грн. і створіть особисту міні-АТС, з повним переліком бізнес-функцій телефонного зв'язку, раніше доступну лише у великих офісах.

Сервіс програє абоненту, що телефонує голосове повідомлення або музичне вітання, надасть можливість самостійно обрати номер внутрішнього абонента, а за необхідності, спрямує його на офіс-менеджера.

Підключайте послугу «Рекламний номер» до 31.12.2014 року та отримайте можливість протестувати сервіс протягом місяця за 0 грн.

Обирайте оптимальний пакет функцій низки додаткових послуг «Рекламного номера» - від «Базового» до «Преміум». Контролюйте вхідні дзвінки за допомогою зручного web-керування.

Підключити та відмовитись від послуги «Рекламний номер» можна власноруч, у системі самообслуговування на сайті компанії, або за допомогою відправки sms.

Також сервіс доступний для підключення в Центрах обслуговування абонентів, дилерських точках продажу або у корпоративному відділі. 

Детальніше про послугу та її активацію

Новини і прес-релізи