Новини

26.11.2014 15:54
«Інтертелеком» розширює номерну ємність у Дніпропетровській та Донецькій областях
Введені в комерційну експлуатацію мережі місцевого безпроводового зв'язку в містах Павлоград (Дніпропетровська обл.) та Єнакієве (Донецька обл.)

Національний оператор «Інтертелеком» ввів у комерційну експлуатацію мережі безпроводового зв'язку CDMA, ємністю 1000 номерів у м. Павлоград (Дніпропетровської обл.) та 1000 номерів у м. Єнакієве (Донецької обл.). На даний момент у Павлограді запущено нову номерну ємність з індексами (05632) 80000 - 80999 та в м. Єнакієве: (06252) 60000 - 60999.

Відтепер абоненти Павлограда та Єнакієво здійснюватимуть дзвінки за вигідними тарифами оператора «Інтертелеком» всередині мережі, на місцеві, мобільні та міжнародні номери. Також стали доступними й усі переваги найшвидшого в Україні 3G інтернету від «Інтертелеком» на швидкості до 14,7 Мбіт/с, на найширшій території покриття 3G в Україні.

«Інтертелеком» пропонує своїм абонентам широку низку тарифних планів, як для абонентів голосового зв'язку, так і для користувачів смартфонів, планшетів та інших гаджетів.

У мережі Центрів абонентського обслуговування «Інтертелеком» завжди можна придбати обладнання за найвигіднішими цінами, завдяки чинним акційними пропозиціями. Зокрема, абонентам доступна спеціальна акційна вартість телефонів при підключенні за умовами акції «Телефон за 1 гривню», а також двостандартні смартфони Huawei Ascend P6 у розстрочку за 250 грн. в місяць.

 

 

Новини і прес-релізи