Новини

25.11.2014 16:58
Мобільні Wi-Fi роутери в розстрочку від 149 гривень та безлімітний 3G інтернет у подарунок
Сплачуйте поетапно, а користуйтеся прямо зараз!

huawei-e5321-4.jpgКупуйте Wi-Fi роутер у розстрочку, сплативши перший внесок - від 149 грн., та починайте користуватися бонусним безлімітним 3G інтернетом вже в день першої оплати!

Акція «Мобільна розстрочка - Мобільні Wi-Fi роутери» - чудова можливість активніше використовувати всі переваги 3G інтернету на своєму планшеті або смартфоні в будь-який час та в будь-якому місці!

Мобільний Wi-Fi роутер легко вміщується у кишені, що дозволяє носити його всюди з собою. Більше немає потреби шукати зони публічних хот-спотів. Компактний девайс здатний роздавати інтернет одразу декільком користувачам пристроїв, обладнаних Wi-Fi-модулем (планшет, смартфон, ноутбук або ПК).

Оберіть оптимальний інтернет-тарифний план та придбайте мобільний Wi-Fi роутер на максимально вигідних умовах:

  • Huawei EC 5321 (швидкість до 14,7 Мбіт/с) - 199 грн. щомісячний платіж протягом 6 місяців + 100 днів безлімітного інтернету в подарунок;

  • Huawei EC 5220 (швидкість до 3,1 Мбіт/с) - 149 грн. щомісячний платіж протягом 6 місяців + 30 днів безлімітного інтернету в подарунок.

Взяти участь в акції «Мобильная розстрочка - Мобільні Wi-Fi роутери» можна в Центрах обслуговування абонентів та у дилерів оператора.

Перейти до умов акції

 

Новини і прес-релізи