Новини

25.02.2008 17:07
Інтертелеком продовжує освоєння Полтавської області
У грудні 2007 року був відкритий центр продажів і обслуговування абонентів в м. Кременчук. Ця подія стала початком комерційної експлуатації мережі ТОВ «Інтертелеком» в Полтавській області.

Сьогодні, 25 лютого 2008 року, відбулося офіційне відкриття центру продажів і обслуговування абонентів в обласному центрі Полтавської області -  м. Полтаві за адресою: вул. Жовтнева, 53/1. Почата комерційна експлуатація мережі місцевого безпровідного зв'язку CDMA ємкістю 10 000 номерів (задіяні індекси (0532) 650000 – (0532) 659999). У цьому номерному ресурсі компанія «Інтертелеком» надає послуги високоякісного телефонного зв'язку і передачі даних з технології 3G -1х  з використанням як переносних, так і стаціонарних телефонних апаратів.

В якості почесних гостей на відкритті були присутні: Перший заступник розділу обл. адміністрації Блізнюк Іван Федорович; Начальник відділу транспортних перевезень і зв'язку Міроненко В ’ ячеслав Миколайович; Директор Полтавської філії РРТ Гребеля Василь Володимирович; Заступник директора Полтавської філії «Укртелеком» Северін Наталія Андріївна.

Жителі м. Полтави і Полтавської області можуть вільно користуватися високоякісним зв'язком в м. Полтаві, в м. Кременчук, а також в інших містах і районних центрах: Гадяч, Зеньков, Опошня, Миргород, Шишаки, Вел. Багачка, Діканька, Карловка, Машевка, Глобіно, Градизьк, Комсомольськ. Забезпечено покриття більшої частини автомагістралей Полтава – Київ, Полтава – Суми, Полтава- Кременчук.

Протягом першого кварталу 2008 року буде забезпечене якісне покриття більше 80% території Полтавської області.


polt-1.jpg


polt-2.jpg


polt-3.jpg


polt-4.jpg

Новини і прес-релізи