Новини

21.02.2008 17:17
Зв'язок від компанії «Інтертелеком» тепер у Сумській області
21 лютого 2008 року компанія «Інтертелеком» відкрила центр продажів та обслуговування абонентів у м. Суми.

Сумська область володіє значним промисловим і туристичним потенціалом, тому ми упевнені, що послуги сучасного цифрового стільникового зв'язку і бездротового доступу в Інтернет від компанії «Інтертелеком» будуть затребувані серед жителів північного Сходу України.

Компанія також ставить перед собою завдання забезпечити телефонним зв'язком віддалені населені пункти області і, таким чином, сприяти підвищенню якості життя сільських мешканців.

Відкриття центру продажів відбулося за адресою: вул.. Червоногвардійська 5. В якості  почесних гостей на відкритті були присутні заступник начальника управління розвитку промисловості та інфраструктури облдержадміністрації – Олег Георгійович Терентьєв; заступник директора сумського філіалу «Укртелеком»  - Сергій Миколайович Погорілий; начальник Сумського філіалу «Укрчастотнагляд» - Анатолій Олексійович Тарасенко.

З сьогоднішнього дня розпочато комерційну експлуатацію мережі бездротового зв'язку CDMA ємністю 5000 номерів (задіяні індекси (0542) 790000 – (0542) 794999). У цьому номерному ресурсі оператор надає послуги високоякісного телефонного зв'язку і швидкісної передачі даних  за технологією EVDO Rev.0 (3G) з використанням як переносних, так і стаціонарних телефонних апаратів.

Окрім обласного центру зв'язок забезпечений в наступних районних центрах: Ахтирка, Низи, Степанівка, Жовтневе, Ульянівка, Білопілля, Ворожба, Ромни, Конотоп, Вороніж, Шостка, Ямпіль. Найближчим часом  буде забезпечений зв'язок у м. Путивль і м. Буринь.

Абоненти компанії вже можуть користуватися послугами зв'язку  в наступних обласних центрах: Київ, Одеса, Кіровоград, Черкаси, Миколаїв, Чернігів, Херсон, Суми, Полтава, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Житомир, Вінниця, а також в АР Крим і місті Севастополі.

Протягом 2007 року команді «Інтертелеком» вдалося реалізувати проект побудови національної мережі стільникового зв'язку в стандарті CDMA. Суми стали першим містом в планах компанії по розширенню мережі регіональних представництв в 2008 році. Найближчим часом до них приєднаються Полтава, Хмельницький, Луцьк, Чернігів, а також районні центри Фастів і Васильків (Київська область), Ніжин (Чернігівська область) Велике Березневе (Закарпатська область), Коростишів (Житомирська область).

На початок 2008 року абонентська база компанії «Інтертелеком» перевищила 110 000 абонентів. Мережа компанії складається з 23 центрів продажів і обслуговування абонентів по Україні і 10 Центрів продажів в Одеській області.


sumy_1.jpg


sumy_2.jpg


sumy_3.jpg


sumy_4.jpg

Новини і прес-релізи