Новини

13.11.2014 12:52
Безліміт на турбо швидкості за 2 гривні в день!
Найвигідніший безлімітний тарифний план та цілий місяць безкоштовного інтернету на «Турбо швидкості» у подарунок.

Підключайтесь до нового інтернет-тарифу «Безлімітний день» та користуйтеся всіма перевагами 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с всього за 2 грн. в день! Послуга «Турбо швидкість» завжди - 0 грн!

Більше не потрібно шукати громадські Wi-Fi-зони. Отримуйте необмежений доступ на своєму пристрої до будь-якого контенту завжди та скрізь з найкращим тарифом для використання 3G інтернету - «Безлімітний день».

За 2 грн. в день ви матимете щоденний обсяг трафіку (200 МБ) на швидкості до 14,7 Мбіт/с, при сплаті інтернет-доступу за фактом користування. Після закінчення пакетних мегабайт, безлімітний доступ надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

При підключенні тарифу «Безлімітний день» діють акційні умови: вартість підключення та абонплата протягом перших 30 днів користування інтернетом - 0 грн.

Тарифний план доступний для підключення за умови придбання обладнання:

-мобільні Wi-Fi роутери Rev. A, Rev. B;
-двостандартні смартфони;
-планшети з 3G модулем.

Придбати пристрої можна, заповнивши форму замовлення на нашому сайті, у Центрах обслуговування абонентів, дилерських точках продажу, а також при активації коробкових рішень: «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321», «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5220».

Новини і прес-релізи