Новини

07.10.2014 12:35
Найшвидший інтернет для мобільних пристроїв «Apple»
Активуйте стартовий пакет від «Інтертелеком» в своєму смартфоні або планшеті «Apple» і насолоджуйтесь найбільшою швидкістю 3G Україні!

Ruim_Paket_APPLE_SITE.jpgБез контракту і додаткових налаштувань! Замовте стартовий пакет «3G Інтернет» для мобільних пристроїв «Apple», активуйте Nano R-UIM карту (аналог nano Sim-карти), виберіть тарифний план і користуйтеся улюбленими веб-сервісами на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Також отримайте безкоштовно 300 МБ бонусного трафіку для початку використання найшвидшого інтернету в Україні.
Вибирайте тариф, регулюйте час перебування в мережі і вартість послуг – від помегабайтної оплати до вигідних безлімітних тарифних пропозицій.

Використовуйте високошвидкісний інтернет вдома і в офісі на найширшій зоні покриття в Україні.

Ігри, інтернет-серфінг, перегляд відео і прослуховування музики на швидкості до 14,7 Мбіт/с – тепер все це доступно, завдяки стартовому пакету «3G Інтернет» для планшетів і смартфонів компанії «Apple».

Замовити стартовий пакет «3G Інтернет» можна на нашому сайті, в інтернет-магазинах «Розетка», «Портатив», «Стилус», «Ріпка», «Простошара», «Скайшоп», «Сокіл», «Фоксмарт», а також в торговельних мережах «Цитрус Дискаунт», «Brain», «Лайтмакс», «Мірател», «Моуо» і «istudio».

 

 

Новини і прес-релізи