Новини

26.09.2014 10:10
Huawei Ascend P6-С00 - улюблений смартфон абонентів «Інтертелеком»
Користувачі 3G інтернету віддають перевагу двостандартним смартфонам.

В 2014 році «Інтертелеком» доповнив свій модельний ряд двостандартних пристроїв сертифікованим смартфоном Huawei Ascend P6-С00.

Переваги стильного девайсу відразу оцінили абоненти, які побажали зберегти свій звичний GSM номер і користуватися 3G інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій території покриття 3G в Україні.

Високий попит на моделі Huawei Ascend P6-С00 обумовлений не тільки здатністю смартфона підтримувати два стандарти зв'язку CDMA і GSM, відповідними технічними характеристиками і стильним дизайном, але й вигідними акційними пропозиціями від оператора «Інтертелеком» для використання 3G інтернету і прямого міського номера.

100 днів безлімітного 3G інтернету в подарунок, переваги прямого міського номера, а також спеціальні умови відстрочення платежу, дозволили стати Huawei Ascend P6-С00 найпопулярнішим смартфоном літа в мережі «Інтертелеком».

     

 HuaweiAscend-P6-white.jpg    huawei-ascend-P6-black.jpg

 

 

Вигідні пропозиції для купівлі даної моделі тривають і в осінній період. З 1 вересня ви можете придбати ультратонкий смартфон в розстрочку, при виборі ряду голосових тарифних планів, беручи участь в акції «Huawei Ascend P6-С00 від 1999 грн».

Стати власниками смартфону на вигідних умовах можуть і активні користувачі  3G інтернету. Їм пропонується придбати девайс за зниженою ціною при виборі інтернет-тарифів і отримати 100 днів безлімітного 3G інтернету в подарунок.

Придбати Huawei Ascend P6-С00 можна за спеціальним умовам Центрах обслуговування абонентів і офіційних дилерів оператора «Інтертелеком».

 

 

Новини і прес-релізи