Новини

16.09.2014 12:55
«Домашній Wi-Fi інтернет» тепер в кожному регіоні України
Використовуйте всі переваги безлімітного інтернет-доступу до 3 Мбіт/с, навіть якщо ви знаходитесь далеко за містом!

Домашній Wi-Fi від «Інтертелеком» незамінний там, де забезпечити провідний зв'язок занадто дорого або технічно неможливо.

Підключення Інтернету за технологією Wi-Fi здійснюється шляхом установки точки доступу Wi-Fi у вигляді виносної антени. Вона легко кріпиться на стіну або щоглу, забезпечуючи високоякісний прийом сигналу. Далі, кабель антени підключається до домашнього ПК або стаціонарного роутеру для створення домашньої Wi-Fi зони.

Підключайте до домашньої мережі відразу декілька пристроїв: комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон, - і користуйтеся необмеженим доступом в Інтернет всією родиною!

Гнучка тарифна лінійка дозволяє вибрати тариф, який підійде саме вам. Дізнатися детальніше про безлімітні тарифи для домашнього інтернету.

Контролюйте витрати, поповнюйте рахунок в будь-який час, користуючись зручним особистим кабінетом на сайті «Інтертелеком» і системою електронних платежів.

Для організації домашньої Wi-Fi зони ви можете залишити заявку на нашому сайті, або звернутися в найближчий Центр обслуговування абонентів, або в магазини дилерів «Інтертелеком».
У вересні при підключенні послуги скористайтеся спеціальними акційними пропозиціями: «Домашній інтернет комплект» та «Домашній інтернет акційний».

Дізнатися детальніше про послугу.

Новини і прес-релізи