Новини

11.09.2014 14:34
Новий навчальний рік з найбезпечнішим 3G інтернетом від «Інтертелеком»
Тільки в серпні, напередодні навчального року, аудиторія користувачів унікальною послугою «Батьківський контроль, гнучке управління» від «Інтертелеком» збільшилася на 20%.

1.pngБільшість рішень для надання послуги «безпечного інтернету» обмежують кількість сайтів і не пропонують повноцінний доступ в Інтернет.

Послуга «Батьківський контроль, гнучке управління» від оператора «Інтертелеком» дозволяє використовувати всі можливості Інтернету без небезпечного контенту і обмежень. Унікальна можливість гнучкого управління послугою дозволяє використовувати 3G інтернет батькам і дітям на одному пристрої (ПК, ноутбуці, планшеті), без необхідності придбання додаткового обладнання та переходу на спеціальний тарифний план.

Сервіс «Батьківський контроль, гнучке управління» фільтрує більше 500 мільйонів сайтів, не обмежуючи доступу до ресурсів Всесвітньої павутини. Батьки можуть самостійно управляти категоріями сайтів, створювати «чорні» і «білі» списки веб-ресурсів та регулювати часові обмеження, перетворюючи дорослий інтернет в дитячий одним кліком.

На сьогоднішній день, користувачі все частіше віддають перевагу послузі «Батьківський контроль», про що свідчить щомісячний ріст бази абонентів. Напередодні навчального року цей показник склав 20%. В цілому, за 1 півріччя 2014 року кількість користувачів послугою збільшилося більш ніж в 3 рази.

Замовити послугу можна в Центрах обслуговування абонентів, дилерських точках продажів, а також в АССА.

Дізнатися детальніше про послугу «Батьківський контроль, гнучке управління»

Новини і прес-релізи