Новини

21.08.2014 12:32
«Інтертелеком» запускає нову лінійку корпоративних тарифних планів «Бізнес»
Будьте завжди на зв'язку з клієнтами, колегами та партнерами по бізнесу з новою тарифною лінійкою «Бізнес 30,50,100,150» для корпоративних абонентів.

Нові тарифні плани для корпоративних абонентів від оператора «Інтертелеком», дозволять планувати і контролювати витрати на зв'язок з максимальною вигодою для своєї організації.

Вибираючи один з тарифних планів нової лінійки, абоненти зможуть скористатися перевагами безлімітного спілкування всередині мережі, оптимальної кількості пакетних хвилин для зв'язку з абонентами інших операторів і оптимального обсягу пакетного трафіку, як для помірного, так і для активного користування 3G Інтернетом.

«Бізнес 30, 50» - тарифні плани, розроблені спеціально для компаній, яким необхідний постійний зв'язок з колегами, клієнтами або партнерами. Обидва тарифи передбачають безліміт на дзвінки всередині мережі «Інтертелеком», пакетні хвилини на міські і мобільні номери, а також обсяг пакетного трафіку, для помірного користування інтернет-доступом.  «Бізнес 100, 150» - безлімітне спілкування всередині мережі та дзвінки на місцеві міські номери. Крім того, передбачено оптимальну кількість пакетних хвилин для дзвінків абонентам інших мобільних операторів. Користувачі даних тарифних планів також оцінять необмежені можливості інтернет-доступу.

Нова тарифна лінійка дає можливість обмінюватися інформацією, брати участь у відеоконференціях, передавати великі файли по електронній пошті і бути на зв'язку завжди, коли це необхідно, на найширшій території покриття 3G в Україні.

Нові тарифні плани «Бізнес 30, 50, 100, 150» доступні для підключення в Корпоративному вiддiлi оператора.

Новини і прес-релізи