Новини

20.08.2014 12:23
Оператор «Інтертелеком» відкрив новий Центр обслуговування абонентів в Кривому Розі
Новий Центр обслуговування абонентів «Інтертелеком» відкрив свої двері для жителів Кривого Рогу 20 серпня, на проспекті Гагаріна 3/51.

Відвідувачі Центру обслуговування можуть скористатися унікальною можливістю придбати обладнання зі знижкою і вибрати найбільш вигідний для себе тарифний план. Зокрема, підключаючись до тарифів обласної та міської нумерації, гості нового Центру можуть придбати смартфони Alcatel D920 за спеціальною акційною ціною - 699 грн.

Акційні пропозиції допоможуть відвідувачам вибрати високошвидкісний 3G-інтернет від оператора «Інтертелеком» на найширшій території покриття 3G в Україні і придбати обладнання зі знижкою. Так, при підключенні, Центр абонентського обслуговування надав всім бажаючим знижку і розстрочку на 3G модеми Huawei EC 176, а також на мобільні Wi-Fi роутери Huawei EC5220-U1, що забезпечують можливість роботи в будь-якій точці покриття мережі «Інтертелеком» на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Новий Центр обслуговування пропонує відвідувачам повний перелік послуг оператора «Інтертелеком»: вибір тарифних планів, підключення до мережі, тестування і налаштування абонентського обладнання. У широкому асортименті представлено обладнання CDMA від провідних світових виробників, таких як HTC, Samsung, Apple і інших торгових марок. Особливою популярністю користується планшет Apple, iPad4, який дозволяє подорожувати по Інтернету на найвищій в Україні швидкості - до 14,7 Мбіт/с, за допомогою технології EV-DO Rev-B.

У залі Центру Абонентського обслуговування працюють консультанти і співробітники, готові надати консультації, починаючи від вибору тарифного плану і закінчуючи допомогою в налаштуванні вибраного обладнання, а також мобільного 3G інтернету.

Новий Центр обслуговування працює без перерви та вихідних, з 8:30 до 20:30.

Новини і прес-релізи